Svatební beauty harmonogram

25.03.2019

Svatba není jen o přípravách obřadu, ale hlavně o vaší osobní přípravě. Mám pro Vás časový harmonogram, jak se dokonale připravit na svou svatbu.

6 měsíců před svatbou

Pokud nemáte ještě domluvenou vizážistku a kadeřnici, udělejte to hned!

Je také poslední možnost začít něco dělat se svou postavou, pokud s ní nejste spokojena. Při zbavování se nadbytečných 2-5 kil mnohdy pomůže jen úprava jídelníčku nebo zařazení vhodného pohybu. Nechtěný objem způsobený nadbytečnou vodou ve vašem těle pomůže skvěle zredukovat kúra lymfodrenáží, tukových zásob ze zbavíte bez nutnosti rekonvalescence také bezbolestnou liposukcí. Lymfodrenáže a bezbolestné liposukce v Salonu Paradis Kolín

3 měsíce před svatbou

Věnujte se své pleti. Pokud pravidelně nenavštěvujete kosmetičku, je na čase s tím začít. Důležité je čištění pokožky, hydratace a hloubková výživa.

Je poslední šance na experimentování s barvou vlasů, nebo střihem. Kdyby se totiž něco nepovedlo, je ještě čas to zachránit.

Nepouštějte se do experimentů se soláriem. (přílišné opalování  soláriu zanechá oranžový nádech kůže) Pokud nechcete, aby vaše kůže ladila s barvou šatů (za předpokladu, že budou bílé :-) navštivte solárium maximálně 3x. Pár návštěv pomůže nastartovat tvorbu melaninu a bude tak jednodušší nachytat přírodní bronz. Můžete také vyzkoušet samoopalovací přípravky. Tři měsíce je dostatečná doba, abyste se naučila s přípravky zacházet.

1 měsíc před svatbou 

Je nejvyšší čas na zkoušku svatebního make-upu a účesu. Zkouška je důležitá, abyste s vyzážistkou a kadeřnicí vyzkoušely, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. Zároveň se seznámí s vaší pletí a kvalitou vlasů. Je pro nás důležité, abyste se ve svůj den cítila dobře. Nebojte se své kadeřnici a vizážistce říct co se vám líbí a co ne, proto se ZKOUŠKA dělá.

Konec experimentů! Přestaňte testovat a zkoušet novou kosmetiku a sáhněte jen po té, o které víte, že vám opravdu sedí. Nové přípravky vám mohou způsobit podráždění. nebo dokonce akné. Měsíc před svatbou zajděte naposled na již vyzkoušené kosmetické ošetření a také na manikúru, kde si předem dohodnete úpravu nehtů na svatbu.

Totéž platí i o vlasové kosmetice a tělovém krému.

Týden před svatbou

Už je to skoro tady. Nyní je na čase nechat poslední přípravy na ostatních a začít se věnovat hlavně sobě. Použijte peeling na celé tělo, dekolt, ruce a rty. Dopřejte si projasňující masku. Pokud je to třeba, nechte si upravit obočí od kosmetičky.

Užijte si Váš svatební den!